O mé politické kariéře

Podporují mě

Každý člověk je jedinečný, od každého se můžeme něčemu přiučit. Rád bych na tomto místě poděkoval všem, kteří mi předali důvěru.

Ing. Markéta Pekarová Adamová

Ing. Markéta Pekarová Adamová

předsedkyně TOP 09

S Jardou Klaškou se známe řadu let. Jsem ráda, že právě on se pustil do kandidatury do Senátu na Vyškovsku. Slušný, pracovitý a lidský senátor, takového si bezesporu lidé zaslouží a přesně takovým bude. Proto když nás oslovil s prosbou o podporu TOP 09, neváhali jsme. Spojit síly má velký smysl. Teď už je třeba jediné, abyste jej svým hlasem podpořili i vy, milí voliči. Přijďte k volbám a hoďte to tam Jardovi i za mě, prosím.

Ing. Markéta Pekarová Adamová

prof. PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL.M.

předseda ODS

Rozhodnost, zodpovědnost a pracovitost. To jsou vlastnosti, které musí mít nejen senátor, ale člověk v zodpovědné funkci. Když přidáme výrazné osobní předpoklady, dlouholeté zkušenosti z pozice starosty a úspěšné čtyři roky poslance, tak je jasné, že Jaroslav Klaška má vše, co senátor potřebuje. Hodně štěstí koalici Spojme síly!

Ing. Marian Jurečka

Ing. Marian Jurečka

předseda KDU-ČSL

Jardu znám jako člověka s tahem na branku, dlouholetými zkušenostmi a zápalem pro věc. Jako starosta i jako poslanec byl velmi aktivní, politiku bere jako službu lidem a naplňuje ji na 120 procent. Co si na něm cením nejvíc, je to, že řeší všechny problémy a nezalekne se i toho nejtěžšího. A hledá řešení, dokud je neobjeví.

Tomáš Zdechovský

Tomáš Zdechovský

europoslanec

Jarek Klaška je pro mě typ státníka a politika, o kterém bych uvažoval i jako o ministrovi financí, protože je to skvělý manažer a rozpočtář se smyslem pro detail. Že je to zralý a moudrý politik, dokázal nejen jako starosta, ale především jako poslanec a člen rozpočtového výboru. V současné koronavirového době potřebujeme v politice odborníky na sociálně-tržní hospodářství víc než kdy předtím. Proto bych Jarka Klašku opravdu rád viděl v Senátu, kde bude potřebnou klidnou silou, která bude umět věcně oponovat nesmyslům, jež často Poslaneckou sněmovnou procházejí.

PhDr. Jiří Horák, Ph.D.

PhDr. Jiří Horák, Ph.D.

starosta Bučovic

Jarka znám jako zkušeného politika a dobrého člověka. Hodně nám pomáhá na Ministerstvu dopravy s obchvatem Bučovic na I/50. Pokud by byl senátorem, určitě spolu realizaci obchvatu dotáhneme do úspěšného konce.

Ing. Jaromíra Vítková

Ing. Jaromíra Vítková

senátorka

S Jarkem spolupracujeme již řadu let. Nejvíce nás spojila problematika silnic a dálnic v České republice. Pro Jihomoravský kraj je důležitá S(D)43. I díky Petici za D43, na které jsme se oba podíleli, se podařilo spoustu věcí posunout. Budu ráda, pokud budu moci s Jarkem spolupracovat v budoucnu i v Senátu.